ارز چیا (xch)

پرسش و پاسخ درباره ارز چیا

پرسش و پاسخ درباره ارز چیا

برای ماین ارز چیا چه تنظیماتی روی سیستم بکار ببریم ؟

اگر سیستمتان ضعیف باشد، لازم است سقف ساخت پلات را در برنامه چیا، تعیین کنید. یعنی برنامه، حافظه سیستم شما را  پلات کند. این کار باعث می‌شود، زمان بیشتری را وقف آن نمایید.  
اگر سیستم قوی داشته باشید، می‌توانید به صورت موازی استخراج را انجام بدهید و در نهایت سرعت شما بالاتر خواهد رفت.

برای استخراج ارز چیا چقدر اینترنت لازم داریم؟

💱وقتی نرم افزار را نصب می‌کنیم ابتدا باید  WALLET روی نرم افزار سینک شود. تنها در مرحله اول استخراج است(سینک کردن کیف پولتان) به اینترنت خیلی زیادی نیاز ندارید. پس از آن، می‌توانید عملیات استخراج را در حالت آفلاین هم انجام دهید.

پلات کردن هارد چقدر زمان می برد؟

با استفاده از سیستم مناسب استخراج، روزانه حدود 3 الی 4 ترابایت از هاردتان را می‌توانید پلات کنید و این عدد خیلی خوبی نسبت به سیستم‌های ضعیف است که امکان دارد هر چند روز 1 ترا بایت را پلات کند.

استخراج کردن ارز چیا چقدر سیستم را درگیر می‌کند؟

وقتی سیستم در حال پلات کردن است شما از سیستم نمی‌توانید هیچ استفاده دیگری داشته باشید . به خاطر اینکه هم  CPU و هم  RAM درگیر است. اما بعد از اینکه ساخت پلات‌های شما تکمیل شد، می‌توانید از سیستم استفاده کنید ولی باید هارد به آن متصل باشد.

💲 چقدر زمان نیاز است که به کسب درآمد برسیم؟ 💲

شما وقتی سیستم را تهیه کردید و هارد را به آن متصل کردید، پس از نصب برنامه چیا باید شروع به ساخت عملیات ساخت پلات کنید. مثلا اگر با وجود سیستم مناسب ، یک هارد 12 ترابایت نیز داشته باشید، حدوداً 4 تا 5 روز، عملیات پلات سازی آن به پایان می‌رسد و شما می‌توانید شروع به استخراج ارز کنید. این گونه نیست که به محض تهیه سیستم و اتصال هارد، سیستم شروع به استخراج ارز چیا کند.

اگر در زمان استخراج ارز چیا برق قطع شد چه مشکلی پیش می‌آید؟

پلات‌های که ساخته شدند و روی آن عملیات فارم انجام می‌شود با قطع برق، هیچ اتفاقی برای آنها نمی‌افتد. بنابراین اگر سیستم را مجدداً روشن کنید و برنامه را باز کنید، عملیات فارمینگ، دوباره ادامه پیدا می‌کند. ولی اگر قطع برق در حین پلات شدن  اتفاق بی‌افتد،  همان پلات از بین می‌رود. لذا باید پس از راه اندازی مجدد سیستم، حافظه را به صورت دستی پاک کنید و دوباره عملیات استخراج را از اول شروع کنید.

عمر هارد در عملیات پلات سازی ارز چیا chia چقدر است ؟

حافظه‌های  SSD ، قطعه‌ای است که در عملیات پلات سازی به کار می‌رود (پیشنهاد ما به شما حافظه‌ها SSD با طول عمر بالا هست ). برای تخمین عمر حافظه های اس اس دی میزان tbw ان ها رو چک کنید. هر چقدر این میزان بیشتر باشد طول عمر بالاتری دارد.

پلات هایی که ساخته شده برای ارز چیا (xch) تا چه مدت کار می‌کنند ؟

پلات‌هایی که ساخته می‌شوند، قرار نیست پس از مدت کوتاهی دوباره آنها را از هارد حذف کنید یا آنها را مجدد پلات کنید. این پلات‌ها ساخته می‌شوند و به هارد  HHD منتقل می‌شوند و تا زمانی که شبکه با آنها سازگار باشد، عملیات استخراج انجام خواهد شد. هاردی که حاوی پلات است را پس از استخراج ارز چیا نباید دور انداخت. زیرا این احتمال وجود دارد که در آینده باز بتوان بابت همین پلات‌هایی که یک بار ارز آن را استخراج کرده‌ایم بتوانیم ارز دریافت نماییم.

چرا کیف پول شما برای ارز چیا به درستی سینک نمی‌شود ؟

سینک نشدن، مشکلی است که تقریباً در آپدیت‌های جدید پیش آمده است. در واقع مشکل از خود شبکه بوده و نیاز نیست شما هیچ کاری انجام دهید. این مشکل باگی است که در نسخه‌های ابتدایی بسیار شایع است. همین که اینترنت را به  WALLET  متصل می‌کنید کافیاست زیرا هر زمان که مشکل شبکه برطرف شود، خودش عملیات سینک را دوباره شروع خواهد کرد.  

آیا ممکن است برای پلات سازی و فارم در یک کیف پول از دو سیستم استفاده کرد؟ آیا با کیف پول مشترک بر روی دو سیستم عملیات فارم انجام داد ؟

بله. با ورود رمز کیف پول میتوانید از پلاتهای خود در همه سیستمها استفاده کنید. هر پلات به کیف پول خود مرتبط هست که با رمز و کد خاص ایجاد شده است، بنابراین با ورود کد و کپی کردن پلاتهای آن میتوانید عملیات فارم را در سیستم دیگر انجام دهید.

آیا برای استخراج ارز چیا می‌توان پلات آماده خرید؟ چه طور می‌توان پلات آماده خریداری کرد؟

می‌توان برای استخراج ارز چیا پلات‌های آماده را نیز خریداری نمود. از آنجایی که لازمه انجام کار این است که کیف پول خودتان را در اختیار دیگران، قرار دهید تا بتوانند با  WALLET شما هارد را آماده کنند یا اینکه  آن هارد را با  WALLET از طرف مقابل تحویل بگیرید که فاقد رمز و احراز هویتی می‌باشد، ضروری است که از جای معتبر و قابل اطمینان این پلات‌ها را خریداری نمایید.
ما در مجموعه اسی کالا بدون نیاز به رمز کیف پول شما برای شما عزیزان پلاتهایی قابل فارم توسط کبف پول شما ایجاد میکنیم و بنابراین هیچ نگرانی ای بابت امنیت کیف پول خود نخواهید داشت.
 به دلیل پیچیدگی مسائل، پیشنهاد ما بهتر این است که از طریق شرکت‌های معتبر و قابل اعتماد، خریدتان را انجام دهید به دلیل پیچیدگی مسائل، پیشنهاد ما بهتر این است که از طریق شرکت‌های معتبر و قابل اعتماد، خریدتان را انجام دهید.  

چه مدت زمانی برای ساخت پلات‌ها نیاز است ؟ مدت زمان پلات سازی چقدر است؟

بستگی به سخت افزاری که شما استفاده می‌کنید، عملیات پلات سازی حدوداً بین 5 ساعت و بیشتر از آن ادامه دارد. اما اگر شما سخت افزار قدرت مندی داشته باشید، تقریباً 7 تا 5 ساعت این پلات ها ساخته می‌شود . اگر سخت افزار خیلی ضعیف داشته باشید، امکان دارد ساخت این پلات‌ها چند روز طول بکشد. به همین خاطرتوصیه می‌کنیم از سخت افزار مناسب استفاده نمایید.

چیا ارز
امید است با مطالعه محتوای فوق به شناخت بیشتری از ارز چیا رسیده باشید. هدف ما از ارائه این مطالب، اشتراک مطالب به روز و کاملاً علمی برای معرفی ارز چیا بوده تا شما هموطنان عزیز به راحتی بتوانید با بهترین ارز دیجیتال دنیا آشنا شوید. برای کسب آگاهی بیشتر، نظرات و سؤالات احتمالی خودتان را در بخش دیدگاه‌ها با ما در میان بگذارید.
اس کالا
ارتباط با ما

شماره تماس : 09194088802

شماره تماس : 91301505-021

فروشگاه اینترنتی اسی کالا متخصص در فروش انواع تجهیزات استخراج ارز دیجیتال و راه اندازی فارم می باشد. همچنین مجموعه ساپتک ایرانیان در زمینه گارانتی، تعمیرات و تامین قطعات انواع دستگاه های انت ماینر فعالیت می کند.

1 دیدگاه در “پرسش و پاسخ درباره ارز چیا

  1. منتظر گفت:

    سلام من درحال فارم هستم از برنامه خارج شدم وبرای ورود مجدد بیش از 20 ساعت منتظر بودم تا به کیف پول من وصل شود ولی نشده …. چرا ؟ اینترنت متصل است چک کردم

نظرات بسته شده است.