ارز چیا (xch)

استخر چیا بزودی افتتاح می شود

ارز چیا

ارز چیا از زمانی که معرفی شد تغییرات زیادی داشته و مهمترین مرحله این تغییرات قطعا ارایه استخر رسمی آن خواهد بود. در طی ماه های اخیر چندین بار شاهد اعلام خبر قریب الوقوع ارایه استخر چیا از سوی سازنده آن بودیم و اما هر بار این ماجرا به تعویق افتاد.
بعد از این اتفاقات برام کوهن اعلام کرد فعلا تاریخ افتتاح استخر نامشخص می باشد و فعلا نسخه آزمایشی استخر برای تست در دست کارشناسان قرار گرفته است . اما خبر جدید اینکه برام کوهن به تازگی در توییتر خود اعلام کرده است که فاز اول آزمایشی استخر تمام شده و وارد فاز دوم شده ایم.
فاز دوم سه روز طول خواهد کشید و در این فاز نسخه آزمایشی برای تست در اختیار صاحبان استخر قرار گرفته است. برام کوهن می گوید اگر مشکل خاصی در استخر وجود نداشته باشد در هفته آینده میلادی با ارایه نسخه 1.2.0 نرم افزار چیا استخر رسمی هم برای دانلود در سایت قرار خواهد گرفت.

تیم برنامه نویس استخر های رسمی چیا اعلام کردند به دلایلی رونمایی از استخر های رسمی به تاخیر افتاده است

امنیت کاربران

اولین دلیل ایجاد امنیت کامل برای استخراج کنندگان است. استخر های رسمی چیا به گونه ای خواهند بود که هیچ گونه اطلاعات خصوصی از کاربران دریافت نخواهد کرد و کاربران نیازی به اشتراک کلید خصوصی خود با استخر نخواهند داشت.

امنیت استخر

دومین دلیل ایجاد امنیت برای استخر میباشد. تیم برنامه نویس چیا در حال طراحی قراردادی هوشمند میباشند که با ایجاد آن قرارداد امکان تقلب و هک برای کاربران با توجه این مکانیزم کاهش یافته است .

تعویض استخر

سومین دلیل آن است که تیم طراحی چیا نمیخواهند استخری تبدیل به ابر استخر شود و کنترل شبکه را بدست بگیرد و بقیه استخر ها از دور خارج شوند. در پروتکل چیا امکانی فراهم خواهد شد که کاربران به راحتی بتوانند استخر خود را در عرض چند دقیقه عوض کنند به این ترتیب تمامی استخر ها میتوانند کاربران مخصوص به خود را داشته باشند.

نظارت بر ماینینگ

آخرین دلیل این است که تیم برنامه نویس به دنبال ایجاد فضایی میباشند که کاربر بتواند کلمات امنیتی خود را بر روی یک سیستم دیگر وارد کند و وارد استخر شود. با این کار یک سیستم میتواند به استخراج بپردازد و سیستم دیگر میتواند بصورت 24 ساعته بر استخراج سیستم دیگر نظارت داشته باشد. همچنین این امکان وجود دارد که از سیستم اول بکاپ بگیرد و نگهداری نماید.

ارز چیا
بر اساس اعلام برام کوهن در وبینار برگذارشده اعلام شد پروسه ی رونمایی از استخر های رسمی طولانی تر شده و تاریخ دقیقی برای رونمایی از آن مشخص نشده است این پروسه شامل 3 مرحله میباشد.

مرحله ی اول ، راه اندازی تست نت به مدت 3 روز که مخاطبان هدف این تست نت برنامه نویسان و اپراتور های استخر چیا میباشند.
مرحله ی دوم ، از این پروسه اعتبار سنجی استخر میباشد که مخاطبان هدف این مرحله برنامه نویسان و اپراتور های چیا و همچنین کسانیکه که بصورت داوطلبانه میخواهند در این مرحله مشارکت کنند.
مرحله ی سوم و آخر ، این پروسه راه اندازی رسمی استخر میباشد.

استخر چیا
نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که اگر در دو مرحله ی اول هارد های خود را پلات نمایید برای مرحله ی سوم و استفاده از استخر رسمی باید مجددا هارد های خود را پلات نمایید.

کسانی که هارد های خود را از قبل پلات بندی کرده اند چه کار کنند؟

با پلات چی کار کنم

برام کوهن افزود کاربرانی که پلات زده اند پلاتهای آنان فقط برای سولو فارمینگ قابل استفاده خواهد بود و برای استفاده از استخر باید پلاتهای جدید ایجاد کنند تا بتوانند از استخر چیا استفاده کنند.

امید است با مطالعه محتوای فوق به شناخت بیشتری از ارز چیا رسیده باشید. هدف ما از ارائه این مطالب، اشتراک مطالب به روز و کاملاً علمی برای معرفی ارز چیا بوده تا شما هموطنان عزیز به راحتی بتوانید با بهترین ارز دیجیتال دنیا آشنا شوید. برای کسب آگاهی بیشتر، نظرات و سؤالات احتمالی خودتان را در بخش دیدگاه‌ها با ما در میان بگذارید.

منبع :  github 

اس کالا
ارتباط با ما

شماره تماس : 09194088802

شماره تماس : 91301505-021

فروشگاه اینترنتی اسی کالا متخصص در فروش انواع تجهیزات استخراج ارز دیجیتال و راه اندازی فارم می باشد. همچنین مجموعه ساپتک ایرانیان در زمینه گارانتی، تعمیرات و تامین قطعات انواع دستگاه های انت ماینر فعالیت می کند.

نوشته های مشابه

2 دیدگاه در “استخر چیا بزودی افتتاح می شود

  1. نوید گفت:

    خبر خوبیه و امیدوارم بزودی استخر بیاد که بتونیم فارم کنیم

    1. Mobina گفت:

      متشکریم از نظرشما .

نظرات بسته شده است.